Zamówienia publiczne (2016)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Ogłoszenie o wyborze oferty na realizację zadania pn.: „Dostawa lub dostawa wraz z montażem altan i wiat ogrodowych, drewnianych dla Gminy Lwówek Śląski”- Pakiet IV – sołectwo Gradówek

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania na realizację zamówienia pn. „Dostawa lub dostawa wraz z montażem altan i wiat ogrodowych, drewnianych dla Gminy Lwówek Śląski”- Pakiet IV – sołectwo Gradówek. Gmina i Miasto Lwówek Śląski informuje, że:

Ogłoszenie o wyborze oferty na realizację zadania pn.: „Dostawa lub dostawa wraz z montażem altan i wiat ogrodowych, drewnianych dla Gminy Lwówek Śląski”- Pakiet III – sołectwo Sobota

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania na realizację zamówienia pn. „Dostawa lub dostawa wraz z montażem altan i wiat ogrodowych, drewnianych dla Gminy Lwówek Śląski”- Pakiet III – sołectwo Sobota Gmina i Miasto Lwówek Śląski informuje, że:

Ogłoszenie o wyborze oferty na realizację zadania pn.: „Dostawa lub dostawa wraz z montażem altan i wiat ogrodowych, drewnianych dla Gminy Lwówek Śląski”- Pakiet II – sołectwo Żerkowice

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania na realizację zamówienia pn. „Dostawa lub dostawa wraz z montażem altan i wiat ogrodowych, drewnianych dla Gminy Lwówek Śląski”- Pakiet II – sołectwo Żerkowice. Gmina i Miasto Lwówek Śląski informuje, że:

Ogłoszenie o wyborze oferty na realizację zadania pn.: „Dostawa lub dostawa wraz z montażem altan i wiat ogrodowych, drewnianych dla Gminy Lwówek Śląski”- Pakiet I – sołectwo Brunów.

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania na realizację zamówienia pn. „Dostawa lub dostawa wraz z montażem altan i wiat ogrodowych, drewnianych dla Gminy Lwówek Śląski”- Pakiet I – sołectwo Brunów. Gmina i Miasto Lwówek Śląski informuje, że: