Wykaz radnych w okręgach wyborczych

Wykaz radnych w okręgach wyborczych

 

Radni kadencja 2018-2023

 

Nr okręgu

wyborczego

Granice okręgu

Radny

1

Lwówek Śląski

ulice: Malinowskiego, Plac Wolności, Sienkiewicza, Stogryna, Szkolna

Kobiałka Dawid

2

Lwówek Śląski

ulice: Browarna, Kościelna, Mickiewicza, Murarska, Orzeszkowej, PCK, Słowackiego, Szpitalna, Traugutta, Zamkowa

Karasiński Marcin Edward

3

Lwówek Śląski

ulice: Chrobrego, Działkowa, Konopnickiej, Krawczyńskiego, Krótka, Morcinka, Plater, Przyjaciół Żołnierza, Rzeczna, Słowicza, Targowa, Towarowa

Fuławka Aleksander

4

Lwówek Śląski

ulice: Aleja Wojska Polskiego, Gryfowska, Henryka Brodatego, Jastrzębia, Kamienna, Leśna, Łąkowa, Matejki, Obrońców Pokoju, Partyzantów, Skwer Miast Partnerskich, Sobieskiego, 10 Dywizji

Jędrzejczyk Joanna Ewa

5

Lwówek Śląski

ulice: Betleja, Budowlanych, Daszyńskiego, Dworcowa, Graniczna, Jasna, Jaśkiewicza, Kilińskiego, Kombatantów, Kwiatowa, Ogrodowa, Piekarska, Polna, Potokowa, Rybna, Spółdzielcza, Struga, Tęczowa, Warsztatowa, Wiejska

Sołectwo: Mojesz

Eck Zbigniew

6

Lwówek Śląski

ulice: Górna, Jana Pawła II, Krasickiego, Sikorskiego, Staszica,  Zielona, Zwycięzców

Ugrynowicz Elżbieta

7

Lwówek Śląski

ulice: Agatowa, Asnyka, Chopina, Cicha, Kościuszki, Krzywa, Legionów, Łokietka, Norwida, Osiedlowa, Oświęcimska, Prusa,  Reymonta, Stroma, Szymanowskiego, Topolowa, Żwirki i Wigury

Kubis Tomasz Andrzej

8

Lwówek Śląski

ulice: Chabrowa, Dębowa, Kasztanowa, Kręta, Malownicza, Myśliwska, Nowy Świat, Pałacowa, Parkowa, Piękna, Płakowicka, Podgórska, Pszczela, Ptasia, Sadowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Strzelecka, Tarnopolska, Torowa, Wąska, Widnica, Widokowa, Wyzwolenia, Zagajnik, Zbożowa, Złotoryjska, Żytnia

Sołectwo: Dworek

Wiśniowski Piotr Jacek

9

Sołectwa:

Dębowy Gaj, Dłużec, Górczyca, Pieszków, Radomiłowice, Sobota

Uboga Małgorzata

10

Sołectwa:

Bielanka, Skorzynice, Zbylutów

Koblak Tadeusz

11

Sołectwa:

Chmielno, Gaszów, Skała, Ustronie, Żerkowice

Pawłowicz Franciszek Eugeniusz

12

Sołectwa:

Kotliska, Rakowice Małe, Włodzice Małe, Włodzice Wielkie

Wróblewska Stefania

13

Sołectwa:

Gradówek, Niwnice

Krenz Katarzyna Małgorzata

14

Sołectwa:

Nagórze, Płóczki Dolne, Płóczki Górne

Rusinek Mateusz Jan

15

Sołectwa:

Brunów, Rakowice Wielkie, Radłówka

Grabowicz Mieczysław Stanisław

 

 

Wiadomość powiązana z

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 24 kwietnia 2018 12:57
Dokument wprowadzony do BIP przez: Andrzej Wójcik
Ilość wyświetleń: 2124
19 grudnia 2018 12:32 (Andrzej Wójcik) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
19 grudnia 2018 12:32 (Andrzej Wójcik) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)
18 września 2018 07:23 (Andrzej Wójcik) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument opublikowany)