Komisja Oświaty i Spraw Społecznych Kadencja 2014 - 2018

Informacje

zakres działania: rozpatrywanie spraw z zakresu oświaty, kultury, zdrowia i opieki społecznej,
turystyki, sportu i kultury fizycznej oraz promocji gminy, bezpieczeństwo i porządek prawny
na terenie miasta i gminy.

Skład

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 01 grudnia 2010 09:26
Dokument wprowadzony do BIP przez: Krzysztof Zając
Ilość wyświetleń: 65840
26 listopada 2018 13:18 Andrzej Wójcik - Aktualizacja danych stanowiska: Przewodniczący Rady.
23 listopada 2018 14:35 Andrzej Wójcik - Aktualizacja danych stanowiska: Radny.
22 listopada 2018 12:00 Andrzej Wójcik - Dodanie stanowiska: Radny.