Rada Miejska w Lwówku Śląskim Kadencja 2010 - 2014

Wybierz kadencję

Skład

Zastępca Przewodniczącego

Informacje

Zastępca Przewodniczącego - Krzysztof Buszewicz

Adres e-mail: radny.buszewicz@lwowekslaski.pl

Radny

Informacje

Radny - Stanisław Cieślik

Adres e-mail: radny.cieslik@lwowekslaski.pl

Radna

Informacje

Radna - Ewa Fijałkowska

Adres e-mail: radna.fijalkowska@lwowekslaski.pl

Radna

Informacje

Radna - Wiesława Maria Fiszer

Adres e-mail: radna.fiszer@lwowekslaski.pl

Radna

Informacje

Radna - Anna Karoń

Adres e-mail: radna.karon@lwowekslaski.pl

Radny

Informacje

Radny - Mirosław Leszek Kobiałka

Adres e-mail: radny.kobialka@lwowekslaski.pl

Radna

Informacje

Radna - Krzysztofa Luszka

Adres e-mail: radna.luszka@lwowekslaski.pl

Radny

Informacje

Radny - Robert Piotr Mikłaszewski

Adres e-mail: radny.miklaszewski@lwowekslaski.pl

Zastępca Przewodniczącego

Informacje

Zastępca Przewodniczącego - Ewa Róża Płucińska-Dąbrowska

Adres e-mail: radna.dabrowska@lwowekslaski.pl

Radna

Informacje

Radna - Czesława Sielewicz

Adres e-mail: radna.sielewicz@lwowekslaski.pl

Radna

Informacje

Radna - Mariola Szczęsna

Adres e-mail: radna.szczesna@lwowekslaski.pl

Radny

Informacje

Radny - Andrzej Szymonajtis

Adres e-mail: radny.szymonajtis@lwowekslaski.pl

Przewodnicząca

Informacje

Przewodnicząca - Justyna Wrzesińska

Adres e-mail: radna.wrzesinska@lwowekslaski.pl

Radny

Informacje

Radny - Zbigniew Zamasz

Adres e-mail: radny.zamasz@lwowekslaski.pl

Radny

Informacje

Radny - Jacek Żojdzik

Adres e-mail: radny.zojdzik@lwowekslaski.pl

Komisje

Dokumenty

Prawo lokalne

Prawo lokalne

Ogłoszenia

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 01 grudnia 2010, 09:26
Dokument wprowadzony do BIP przez: Krzysztof Zając
Ilość wyświetleń: 52224
08 stycznia 2015, 10:29 Krzysztof Zając - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodnicząca.
08 stycznia 2015, 10:28 Krzysztof Zając - Aktualizacja danych członka komisji: Zastępca Przewodniczącego.
08 stycznia 2015, 10:28 Krzysztof Zając - Aktualizacja danych członka komisji: Przewodniczący.
Zatrzymaj banner przewijany